ماشین بینایی در یک نگاه

ماشین بینایی از جمله فناوری‌هایی است که در طول چند دهه اخیر پا به عرصه صنعت گذاشته و در تمامی زمینه‌ها به یاری مهندسین در خودکارسازی انواع فرایندها با دو رویکرد کلی  افزایش کیفیت محصول خروجی و نرخ تولید و کاهش هزینه‌های مستقیم و غیر مستقیم تولید، شتافته است.

ماشین بینایی در واقع به معنی دادن قدرت دیدن، پردازش کردن و تصمیم گیری به دستگاه ها و تجهیزات صنعتی با مجهز کردن آن ها به دوربین و کامپیوتر است که در نهایت جهت کنترل ابزارهای صنعتی با نیروی محرکه مختلف ازجمله بازوهای روباتیک جهت اجرای تصمیم گرفته شده به کار می‌رود.

امروزه قدرت بی نظیر فناوری ماشین بینایی در خودکارسازی فرایندها، با به کارگیری موفق این علم در زمینه هایی مثل نظامی و امنیتی، هوا و فضا، هدایت و ناوبری، رباتیک و از همه مهم‌تر در صنایع تولیدی از جمله، کاشی سرامیک و انواع محصولات ساختمانی، تایر و لاستیک سازی، قطعات خودرو، صنایع غذایی، دارویی و غیره به وضوح قابل ملاحظه می‌باشد.

درباره ما

شرکت مبتکران بینایی صنعت توس با هدف پیاده سازی سامانه‌های اتوماسیون مبتنی بر ماشین بینایی در صنعت، در اوایل سال 1394 تاسیس گردید و فعالیت خود را آغاز نمود .
با توکل بر خدا، تلاش مستمر و همکاری متخصصین عالی رتبه و دوره دیده در بهترین گشورهای اروپ، توانستیم گامی نو در زمینه ی فناوری ماشین بینایی برداریم.
از فعالیت های اصلی شرکت طراحی و اجرای پروژه‌های ماشین بینایی وپردازش تصویر و تامین تجهیزات آن میباشد.

نقشه

تماس با ما

ایمیل شما (الزامی)

پیام شما